Podnośnik: ATH Matrix Lift 2.75 XL – ATH-Heinl – Nominacja: Produkt Roku 2024

ATH Matrix Lift 2.75 XL – ATH-Heinl – Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Nowoczesny dwukolumnowy podnośnik elektrohydrauliczny o udźwigu 7,5 t, z regulowaną wysokością w 3 punktach, który łączy zaawansowaną technologię z funkcjonalnością. Wyposażony w moduł szybkiego podnoszenia oraz system elektronicznego monitorowania synchronizacji, zapobiegający nierównomiernemu podnoszeniu i posiadający funkcję opuszczania zależną od obciążenia.

Podnośnik posiada podwójnie łamane, obrotowe ramiona, zaprojektowane do obsługi pojazdów od typu Smart do MB Sprinter z długim rozstawem osi. Konstrukcja bez dolnego progu umożliwia swobodny wjazd i zjazd ze stanowiska pracy. Cichy i ekonomiczny agregat o mocy 3.0 KW zapewnia pewne i płynne podnoszenie pojazdu.

W wersji MATRIX sterowanie podnośnikiem możliwe jest z obu kolumn.

Na kolumnie głównej znajduje się dotykowy cyfrowy wyświetlacz, na którym monitorowany jest bieżący stan pracy podnośnika. Na każdej kolumnie umieszczono „Energy set” – gniazdo 230V i 12V oraz przyłącze powietrza. Technologia Synchro Control umożliwia synchronizację bez lin kompensacyjnych, dzięki czemu górne połączenie kolumn nie jest sztywne i posiada zmienną regulację wysokości połączenia. System Safety Control czuwa nad bezpieczeństwem, monitorując elektroniczną synchronizację irygle bezpieczeństwa. 

ATH-Heinl podnośnikPodnośnik: ATH Matrix Lift 2.75 XL – ATH-Heinl – Nominacja: Produkt Roku 2024 zdjęcie w treści artykułu

ATH Heinl matrix

Konkurs

ATH-Heinl GmbH & Co. KG

ATH-Heinl GmbH & Co. KG

ATH-Heinl to wiodący europejski producent wyposażenia warsztatowego, który wyróżnia się dobrym stosunkiem jakości do ceny oraz kompleksową obsługą posprzedażną. Połączenie tych elementów umożliwia oferowanie produktów w konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu solidnych standardów jakości i obsługi klienta.

Siedziba firmy znajduje się w Niemczech, w strategicznej lokalizacji przy autostradzie A6, między Norymbergą a Ambergiem. Nasz nowoczesny obiekt obejmuje 20 000 m2 powierzchni biurowej, szkoleniowej i magazynowej, co pozwala na efektywne zarządzanie działalnością firmy.

Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój, oferujemy nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają się na rynku trwałością, solidnością oraz funkcjonalnością.

Działamy według nowoczesnych, skutecznych metod, które zapewniają sprawną realizację zamówień. Magazyn urządzeń i części zamiennych z wysokim wskaźnikiem dostępności gwarantuje szybkie i efektywne dostawy. Nasz rozległy teren, obejmuje 38 000 m2 i umożliwia elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby rynku oraz szybkie dostosowanie się do wymagań klientów, wspierając dalszy rozwój firmy.

Oddział ATH-Heinl w Polsce zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń warsztatowych, w tym:

  • podnośników samochodowych: jedno-, dwu-, czterokolumnowych, nożycowych, niskiego i wysokiego podnoszenia, mobilnych do samochodów ciężarowych, diagnostycznych i innych,
  • wyważarek kół do samochodów osobowych i ciężarowych,
  • montażownic kół do samochodów osobowych i ciężarowych.

Sieć dystrybucji w Polsce wraz z danymi kontaktowymi, znajduje się na stronie www. Szybki kontakt ATH-Heinl: Krzysztof Chodorowski – inwestycje, przetargi, projekty serwisów i warsztatów, doradztwo techniczne, mail: krzysztof.chodorowski@ath-heinl.pl, tel.: 504 608 960.

Profil Firmy

ATH-Heinl GmbH & Co. KG

Konkurs