HELLA – reflektor technologii SSL | HD – autoExpert nominuje

HELLA – reflektor technologii SSL HD - autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Części i akcesoria warsztatowe


Odkąd wynaleziono samochody, HELLA ustanawia trendy w dziedzinie innowacji i wprowadza przyszłościowe technologie w produktach i układach oświetleniowych. Celem tych działań jest poprawa komfortu jazdy i zwiększenie bezpieczeństwa.

Wprowadzenie przez HELLA na rynek reflektorów SSL | HD (Solid State Lighting | High Definition) to kolejny kamień milowy w rozwoju technologii oświetlenia samochodowego. Reflektor SSL | HD to ewolucja systemów matrix LED.

Powiązane firmy

HELLA Polska Sp. z o.o.

Dzięki tej technologii reflektorów można inteligentnie i indywidualnie przełączać do 25 000 pikseli na diodę LED.

HELLA

Pozwala to na realizację wielu nowych funkcji oświetlenia o wysokiej rozdzielczości, na przykład: oznaczenia pasa ruchu, projekcje symboli, a także oświetlenie pasa ruchu i świetlne dywany. Możliwe są również inne funkcje zwiększające bezpieczeństwo, takie jak projekcje odległości bezpieczeństwa lub stref ochronnych dla rowerzystów lub pieszych.

W technologii SSL | H D firma H ELLA  jeszcze bardziej zminiaturyzowała źródło światła co oferuje producentom pojazdów dodatkowe możliwości w ich projektowaniu. Jednocześnie sterowanie punktami świetlnymi oparte za pomoca oprogramowania umożliwia realizację „światowego podejścia do reflektorów”. Oznacza to że, wszystkie niezbędne dostosowania reflektora, na przykład ze względu na wymagania specyficzne dla danego regionu takie jak ruch prawostronny i lewostronny - mogą być odwzorowane w formie czysto cyfrowej.

Reflektory HELLA SSL | HD wyznaczają zupełnie nowe standardy pod względem bezpieczeństwa, funkcjonalności i wydajności.

HELLA Polska Sp. z o.o.
al. Wyścigowa 6, 02-681, Warszawa
tel. +48 22 514 17 60
infolinia Hella Gutmann: 800 42 55 66
www.hella-gutmann.com

HELLA

HELLA Polska Sp. z o.o.

HELLA Polska Sp. z o.o.

HELLA Polska Sp. z o.o. istnieje od 1993 r. Firma obsługuje rynek polski, litewski, łotewski, estoński, ukraiński, rumuński oraz wiekszą część bałkańskiego, prowadząc dystrybucję towarów na rynku wtórnym w następujących głównych grupach produktowych: oświetlenie (w tym żarówki samochodowe), elektronika, elektrotechnika. Ponadto pod nazwą Hella Gutmann oferuje elementy wyposażenia warsztatowego: urządzenia diagnostyczne mega macs, ścianki kalibracyjne CSC-Tool oraz urządzenia do regulacji świateł SEG. Dostarcza również produkty – głównie oświetleniowe – bezpośrednio do lokalnych producentów autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów specjalnych i innych.

Uzupełnieniem oferty produktowej jest rozbudowana oferta w zakresie wspomagania sprzedaży i serwisu technicznego m.in. kompleksowy program szkoleń czy szereg usług dedykowanych warsztatom, w tym infolinia techniczna (Hella Gutmann).

Oferta:

  • oświetlenie
  • elektryka
  • elektronika
  • wyposażenie warsztatowe (urządzenia diagnostyczne i narzędzia)

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronach:

oraz do śledzenia nas na naszym FB: https://pl-pl.facebook.com/hella.polska/ i YT: https://www.youtube.com/user/hellapolska

Profil Firmy

HELLA Polska Sp. z o.o.