Gala rozdania „Diamentów Forbesa” z udziałem AS-PL

AS-PL
24.6.2019
Reklama
Reklama

18 czerwca br. w hotelu Haffner w Sopocie odbyła się gala wręczenia nagród „Diamenty Forbesa”. „Diament Forbesa” powędrował także do spółki AS-PL.

Wyróżnienie w imieniu AS-PL odebrał Dyrektor Marketingu Robert Snider. „Diament Forbesa” został przyznany firmie po raz pierwszy w kategorii firm z przychodami w wysokości 50-250 mln zł.

Reklama

Ogłoszenie wyników dla z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego poprzedzone było panelem dot. sposobów finansowania przedsiębiorstw oraz prezentacją omawiającą bariery i szanse dla rozwoju polskiej gospodarki.

Ranking magazynu Forbes i Bisnode Polska już po raz dwunasty wyłonił najbardziej dynamicznie rozwijające się małe, średnie i duże przedsiębiorstwa w kraju. Podczas tworzenia zestawienia, pod uwagę brane były wyniki finansowe za lata 2013-2017.

Reklama

Źródło: AS-PL

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama