FUCHS – innowacyjne opakowanie oleju – autoExpert nominuje

FUCHS – opakowanie Silkolene – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Chemia motoryzacyjna

Silkolene – przyjazne środowisku innowacyjne opakowanie oleju motocyklowego, które z łatwością zabierzesz ze sobą w najdalszą podróż.

FUCHS Silkolene nieustannie wprowadza zmiany w swojej ofercie, które są odpowiedzią na potrzeby motocyklistów całego świata. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku nowego opakowania stworzonego specjalnie z myślą o podróżnikach motocyklowych, którzy szczególną uwagę zwracają na miejsce, jakie w ich bagażu zajmują rzeczy niezbędne podczas wypraw. Jednym z takich „must have” każdej wyprawy jest olej motocyklowy, który powinien zajmować jak najmniej miejsca – właśnie dlatego powstały nasze opakowania w formie woreczka, które pozwalają zredukować nie tylko ilość miejsca, ale i zaoszczędzić odrobinę masy.

Powiązane firmy

FUCHS Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.
FUCHS-Silkolene FUCHS

Specjalnie zaprojektowana nakrętka ułatwia wlewanie oleju do silnika, co eliminuje potrzebę używania lejka. Kolejny atut to ochrona środowiska, dzięki zredukowaniu o 80% plastiku niezbędnego do produkcji opakowania, które i tak powstaje z materiałów pozyskanych z recyklingu.

Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.
ul. Kujawska 102,
44-101 Gliwice
gliwice@fuchs.com
www.fuchs.com/pl

Fuchs

FUCHS Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

FUCHS Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.

Fuchs jest największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. Posiada zakłady produkcyjne i oddziały na całym świecie. W Polsce siedziba firmy znajduje się w Gliwicach.

Oleje i smary FUCHS stosowane są przez kierowców samochodów, motocyklistów, użytkowników maszyn budowlanych i rolniczych, w firmach transportowych i komunikacyjnych oraz we wszelkich gałęziach przemysłu. Wykorzystywane są przy produkcji pojazdów i maszyn. FUCHS obsługuje wiodące marki automotive – oleje FUCHS stosowane są w montażu fabrycznym przez takie marki jak: Mercedes, VW, Audi, Škoda, Seat, BMW i inne.

Oferta:

W ofercie FUCHS znajdują się między innymi:

  • oleje silnikowe,
  • oleje przekładniowe (do przekładni manualnych i automatycznych),
  • płyny do układów chłodzenia,
  • płyny hamulcowe i wiele innych.

Fuchs skupia się nie tylko na własnych środkach smarnych, ale także podejmuje kompleksowe działania, zwracając szczególną uwagę na procesy występujące u klientów. Specjaliści FUCHS stale wspierają swoich klientów, zapewniając rozwiązania również dla bardzo specyficznych i niszowych wymagań.

Profil Firmy

FUCHS Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.