Filtr kabinowy: FILTER+ – BOSCH – Nominacja: Produkt Roku 2024

Filtr kabinowy: FILTER+ – BOSCH – Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: części i akcesoria

FILTER+ marki Bosch to zaawansowane filtry kabinowe, które nie tylko poprawiają komfort podróży, ale przede wszystkim dbają o zdrowie i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Dzięki trzem warstwom filtracyjnym zapewniają skuteczną ochronę przed alergenami, bakteriami, wirusami oraz szkodliwymi gazami i pyłami PM2,5, eliminując jednocześnie nieprzyjemne zapachy.

Innowacyjna konstrukcja FILTER+pro składa się z warstwy antybakteryjnej, węgla aktywnego oraz ultradrobnych mikrowłókien. Pierwsza neutralizuje bakterie i wirusy oraz zapobiega rozwojowi pleśni. Warstwa z węglem aktywnym eliminuje szkodliwe gazy i zapachy, podczas gdy mikrowłókna skutecznie zatrzymują drobny pył zawieszony, wchodzący w skład smogu.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Regularna wymiana filtra co 15 000 km lub raz w roku jest kluczowa dla utrzymywania czystego powietrza wewnątrz pojazdu. 

Bosch FILTER+pro nie tylko poprawia jakość powietrza, ale także zapobiega zaparowaniu szyb.

FILTER+pro wyróżnia się na tle konkurencji dzięki zaawansowanej technologii produkcji oraz wysokiej skuteczności filtracji. Jest odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników świadomych znaczenia czystego powietrza dla zdrowia i komfortu podróży.

BOSCH filter

Konkurs

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma Bosch oferuje kompletny program wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oraz ok. 100 000 artykułów motoryzacyjnych do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Poza tym prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia a także zarządza siecią autoryzowanych serwisów samochodowych pod nazwą Bosch Service i Auto Crew. Ponadto jest producentem wysokiej jakości części zamiennych, które czynią jazdę bezpieczną, przyjemną i przyjazną dla środowiska. Technologie i produkty firmy Bosch są stosowane w niemal wszystkich pojazdach na całym świecie.

Oferta:

  • części samochodowe: akumulatory, alternatory i rozruszniki, filtry, paski napędowe, zestawy rozrządu, przewody zapłonowe, świece zapłonowe, świece żarowe, układy hamulcowe, układy wtryskowe benzyny, układy wtryskowe oleju napędowego oraz ich podzespoły, systemy oczyszczania spalin denoxtronic i podzespoły, wycieraczki szyb samochodowych, reflektory, żarówki,
  • urządzenia diagnostyczne: przyrządy do diagnostyki silnika, testery usterek wraz z oprogramowaniem diagnostycznym ESI[tronic], analizatory spalin i dymomierze, linie diagnostyczne i rolki hamulcowe, przyrządy do ustawienia świateł i zbieżności kół, hamownie oraz stoły probiercze do pomp wtryskowych, warsztatowe ładowarki akumulatorów oraz testery akumulatorów.

W ofercie znajdują się również podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji, szarpaki, odciągi spalin, sprzęt do wymiany ogumienia (wyważarki, montażownice), systemy do pomiarów i napraw samochodów powypadkowych.

Profil Firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Konkurs