EuroWarsztat

EuroWarsztat Groupauto Polska
15.6.2022

Sieć warsztatów EuroWarsztat oferuje kompleksową obsługę i naprawę pojazdów osobowych i dostawczych różnych marek. Obsługuje klientów indywidualnych oraz flotowych.

Liczba zrzeszonych:

blisko 200 w Polsce i 6578 na świecie

Zakres usług:

pełna lista oferowanych usług w poszczególnych serwisach dostępna na stronie eurowarsztat.pl

Korzyści z przystąpienia do sieci

Wizualizacja – wsparcie przy tworzeniu wizualizacji obiektu w oparciu o standardy sieci. Profesjonalna wizualizacja korzystnie zaprezentuje serwis na rynku lokalnym i identyfikuje warsztat jako część międzynarodowej sieci.

Szkolenia – warsztaty zrzeszone w sieci mogą bezpłatnie korzystać z bogatej oferty szkoleniowej także on-line.

  • Właściciele serwisów podnoszą wiedzę w zakresie zarządzania serwisem oraz poprawę efektywności finansowej i operacyjnej.
  • Doradcy serwisowi uczą się metod komunikacji z klientem i dosprzedaży.
  • Mechanicy szkolą się z zakresu diagnostyki i naprawy pojazdów, która dostosowana jest do aktualnych potrzeb rynkowych. Dla najlepszych skierowana jest seria szkoleń praktycznych na poziomie eksperta.

Wsparcie techniczno-prawne – dostęp do bazy wiedzy ekspertów i infolinii techniczno-prawnej.

Narzędzia on-line – ułatwiające pracę i zarządzanie firmą: program do tworzenia kosztorysów i zamawiania części (GAP Portal), program do planowania pracy serwisu, zleceń i fakturowania (DMS) oraz platforma do komunikacji z siecią (GNM).

Marketing – ogólnopolskie kampanie reklamowe i promocje zwiększające rozpoznawalność wśród klientów oraz promocje uzupełniające bogatą ofertę naszych dystrybutorów. 

Program lojalnościowy EuroClub – zakupy realizowane u dystrybutorów Groupauto Polska są premiowane punktami, które można wymieniać na nagrody wspierające dalszy rozwój.

EuroWarsztat Flota – program dedykowany klientom flotowym, dzięki któremu warsztaty otrzymują zlecenia napraw czy przeglądów eksploatacyjnych koordynowane przez zespół działu flotowego.

Zobowiązania członków:

aktywne uczestnictwo w sieci oraz przestrzeganie standardów wizerunku warsztatu i obsługi klienta.

Główne kryteria wstąpienia do sieci:

min. 3 stanowiska robocze, wydzielone Biuro Obsługi Klienta oraz pozytywny wynik audytu sieciowego przeprowadzonego przez Koordynatora sieci EW.

Organizator sieci: Groupauto Polska

logo EuroWarsztat

www.eurowarsztat.pl
eurowarsztat@eurowarsztat.pl
tel. +48 22 292 83 80

 

Kontakt:

EuroWarsztat zdjęcie w treści artykułu
Andrzej Guzek
Network manager

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę