EUROREPAR CAR SERVICE (ERCS)

EUROREPAR CAR SERVICE (ERCS) Stellantis
15.6.2022

Przeglądy, naprawy – kompleksowa obsługa samochodów różnych marek (z wykorzystaniem produktów z gamy EUROREPAR). Zakres świadczonych usług zależy od specjalizacji warsztatu. Do sieci należą również warsztaty blacharsko-lakiernicze.

 

Nazwa sieci:

Eurorepar Car Service (ERCS)

Rodzaj działalności

Obsługa i naprawa samochodów osobowych i lekkich dostawczych (do 3,5 t) różnych marek.

Liczba punktów

Obecnie 65 warsztatów na terenie całej Polski.

Rodzaje usług

Przeglądy, naprawy – kompleksowa obsługa samochodów różnych marek (z wykorzystaniem produk­tów z gamy EUROREPAR). Zakres świadczo­nych usług zależy od specjalizacji war­sztatu. Do sieci należą również warszta­ty blacharsko-lakiernicze.

Korzyści z przystąpienia do sieci

Przynależność do światowej sieci warsztatów (których w Europie jest już ponad 3800) pod patronatem jednej z największych grup producentów samochodów.

Oferta dla członków sieci

  • Dostawy szerokiej gamy wysokiej jakości części zamiennych, dostęp do doku­mentacji technicznej, atrakcyjne warunki zakupu wyposażenia diagnostycznego, specjalistyczne szkolenia techniczne.
  • Identyfikacja obiektu, elementy wyposażenia recepcji i serwisu (np. regały ekspozycyjne), ubrania warsztatowe.
  • Informacja o warsztacie na stronie internetowej EUROREPAR.PL wraz z funkcją, która umożliwia umawianie się w trybie on-line na wizytę w warsztacie.
  • Wsparcie w zakresie komunikacji i marketingu za pomocą różnych materiałów informacyjnych, reklamowych, promocyjnych itp.

EUROREPAR CAR SERVICE (ERCS) zdjęcie w treści artykułu

EUROREPAR CAR SERVICE (ERCS) zdjęcie w treści artykułu

Zobowiązania członków sieci

Wysoki poziom obsługi klienta, uczestnictwo w akcjach promocyjnych i szkoleniach, wyposażenie dostosowane do zakresu świadczonych usług, przestrzeganie umowy licencyjnej ERCS.

Struktura zarządzania siecią

Sieć tworzą niezależne warsztaty, które mają licencję ERCS przyznaną przez Grupę STELLANTIS. Bieżącą współpracą z siecią warsztatów zajmują się menadżer sieci ERCS oraz zespół koordynatorów ds. sprzedaży części zamiennych.

Główne kryteria wstąpienia do sieci

Liczba stanowisk naprawczych, personelu i wyposażenia dostosowana do zakresu prowadzonej działalności, schludny wygląd obiektu, warsztatu oraz recepcji, magazyn części zamiennych, a także parking, którego wielkość jest odpowiednia do liczby obsługiwanych klientów.

Sposób i czas realizacji dostaw części zamiennych

Bezpośrednie dostawy części zamiennych realizowane są z dwóch magazynow centralnych DISTRIGO (Natolin k. Grodziska Maz. i Mszczonów), a także z sieci kilkunastu mniejszych platform logistycznych DISTRIGO-RELAY. Klienci mogą liczyć na jedną dostawę dziennie, a w wielu rejonach Polski na dwie dostawy dziennie zamówionych produktów (w ramach tzw. systemu TURBO-PRO).

Właściciel sieci: GRUPA STELLANTIS

Logo Eurorepar Car Service

Koordynator:

Mirosław Drej Eurorepar Car Serwis
Mirosław Drej
menadżer sieci Eurorepar Car Service
e-mail: miroslaw.drej@stellantis.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę