Dodatkowe wsparcie dla Twojego biznesu

Dodatkowe wsparcie dla Twojego biznesu Inter Cars
2.12.2021

Inter Cars to zaufany i niezawodny partner, od wielu lat kojarzony z najszerszą na rynku ofertą części motoryzacyjnych, dużą dostępnością asortymentową i sprawną logistyką. To jednak nie wszystko, co oferuje. Firma za cel stawia sobie rozwój oraz kompleksowe wsparcie serwisów samochodowych.

 

W ramach kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” odkrywane są kolejne elementy układanki, które ukazują dodatkowe, bardzo istotne, ale na pierwszy rzut oka nie zawsze pierwszoplanowe korzyści, wynikające ze współpracy warsztatów z Inter Cars. Warto poznać je wszystkie!

Sieci serwisowe – razem możemy więcej

Przynależność do najlepiej zorganizowanych i najdynamiczniej rozwijających się sieci serwisowych na rynku przynosi właścicielom warsztatów profity finansowe, możliwość uczestnictwa w programie flotowym, dostęp do szkoleń i wiedzy technicznej, wsparcie marketingowego oraz możliwość posługiwania się znanymi i cenionymi wśród klientów markami. Sieci serwisowe Inter Cars to: Q Service Castrol, Q-Service Truck oraz Ford Trucks.

serwis samochodowy

Dowiedz się więcej o sieci Q Service Castrol na stronie www.qservicecastrol.eu

 

Szkolenia dla serwisów

Inter Cars oferuje swoim partnerom:
    • szkolenia biznesowe (np. optymalizacja czasu pracy, motywowanie zespołu mechaników, obsługa klienta czy pakiet szkoleń prawnych),
    • produktowe (rozwiązania technologiczne czołowych producentów w branży),
    • całe spektrum szkoleń technicznych (wiedza specjalistyczna i poszerzanie kompetencji zespołu mechaników).

Poznaj  aktualną ofertę dostępnych szkoleń na stronie www.intercars.com.pl/szkolenia/

 

Motointegrator – pozwól się zauważyć!

Motointegrator.com to platforma łącząca serwisy samochodowe oraz motocyklowe z poszukującymi ich klientami. Przystępując do niej warsztat zyskuje rozbudowany i atrakcyjny wachlarz możliwości promowania swoich usług. Ciekawym rozwiązaniem oferowanym w ramach Motointegratora jest usługa umawiania wizyt online – narzędzie zyskujące coraz bardziej na popularności wśród klientów.

logo Motointegrator

Poznaj  korzyści i dowiedz się, jak dołączyć do platformy na Motointegrator.com

Bio Service – pomagamy serwisom być eko

W ramach tej usługi Inter Cars wspiera w organizacji kompleksowego odbioru odpadów warsztatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Główne korzyści dla serwisu to m.in.:
    • wygoda i oszczędność (przejawiająca się poprzez refundację części kosztów utylizacji);
    • brak abonamentu (opłaty wynikają jedynie z ilości i rodzaju danych odpadów);
    • możliwość skorzystania z usług doradczych i pomocy w prowadzeniu ewidencji odpadów;
    • uniknięcie wysokich kar administracyjnych, dzięki działaniu zgodnemu z przepisami prawa.

Dodatkowe wsparcie dla Twojego biznesu zdjęcie w treści artykułu

Dowiedz się, jak funkcjonuje Bio Service na www.bio-service.pl  

Audyt usług serwisowych i doradztwo dla warsztatów

Audyt to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych metod na sprawdzenie, czy coś należy poprawić w serwisie i czy wszystko działa w nim prawidłowo. Pokazuje również mocne strony funkcjonowania firmy. Audyty obejmują ocenę i opracowanie zaleceń w zakresie m.in. standardu obiektu, marketingu, jakości obsługi, serwisu oraz wyposażenia.

Poznaj szczegóły dotyczące możliwości audytu w zakładce Usługi na stronie www.intercars.com.pl

Wypożyczalnia narzędzi – rozszerz zakres usług!

Dzięki korzystaniu z wypożyczalni narzędzi wysokospecjalistycznych, można zwiększyć ofertę usług serwisowych, poszerzyć możliwość obsługi większej liczby różnych modeli samochodów i nie ponosić przy tym znacznych nakładów finansowych. 

Dodatkowe wsparcie dla Twojego biznesu zdjęcie w treści artykułu

Sprawdź, co oferuje wypożyczalnia narzędzi na stronie wybieramintercars.com.pl

Promocje czołowych producentów

Inter Cars jako największy dostawca części samochodowych na rynek aftermarket, ma możliwość uzyskania od producentów części i akcesoriów motoryzacyjnych atrakcyjnych ofert promocyjnych, skierowanych bezpośrednio do swoich klientów. Zachęcamy wszystkie serwisy do regularnego odwiedzania i przeglądania katalogu ofert!

Artykuł sponsorowany (Inter Cars)

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA