Kiedy i gdzie „Dni Otwarte” Würth Polska?

Kiedy i gdzie „Dni Otwarte” Würth Polska?
19.6.2020

23 czerwca br. rozpocznie się letni cykl wydarzeń przygotowanych przez ekspertów Würth Polska. Podczas tegorocznych dni otwartych specjaliści z różnych branż będą mieli okazję skorzystać z merytorycznych szkoleń i wziąć udział w pokazach produktowych. Na uczestników czekają również atrakcyjne promocje.

Würth Polska prowadzi sprzedaż przez sklep internetowy, przedstawicieli handlowych, a także stale rozwijającą się sieć placówek stacjonarnych. Aktualnie na terenie Polski znajduje się 35 punktów sprzedaży stacjonarnej, w których dostępnych jest ponad 3000 artykułów. Firma Würth oferuje specjalistyczne produkty oraz systemy przeznaczone dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa. W trakcie dni otwartych, które rozpoczną się 23 czerwca, klienci będą mogli jeszcze lepiej zapoznać się z asortymentem marki oraz skorzystać z porad ekspertów obecnych na miejscu.

Na „Dni Otwarte” Würth Polska 2020, z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy ciekawy program szkoleń i prezentacji, tak aby każdy profesjonalista, bez względu na dziedzinę w jakiej się specjalizuje, mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie wydarzeń nasi eksperci będą do dyspozycji uczestników – będzie to więc idealna okazja to zapoznania się z naszą ofertą oraz przetestowania wybranych produktów – podkreśla Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Nowości, prezentacje i porady ekspertów

Podczas cyklu wydarzeń odbędą się pokazy szlifowania i cięcia betonu, polerowania stali nierdzewnej i aluminium oraz systemów i akcesoriów do montażu paneli słonecznych. Zaprezentowana zostanie również gama elektronarzędzi akumulatorowych z nowej serii M-CUBE, narzędzi do urwanych śrub i obrobionych nakrętek, a także ceramiczne materiały szlifierskie CERALINE. Uczestnicy będą mieli dodatkowo możliwość przyjrzeć się łączeniu materiałów za pomocą mas klejąco-uszczelniających i zapoznać się z nową, całoroczną pianą montażową o wysokiej elastyczności. W trakcie dni otwartych przedstawione zostaną nowości z portfolio marki, jak m.in.: czwarta generacja wkrętów do drewna ASSY RW czy brzeszczoty o różnorodnym zastosowaniu. Wielbiciele motoryzacji będą mogli zgłębić tajniki auto detailingu, obróbki zgrzewów, blacharstwa i korekty lakieru oraz zaznajomić się z nowymi zestawami narzędzi do aut elektrycznych i hybrydowych. Zaplanowano również pokaz oferty produktów związanych z komfortem i bezpieczeństwem pracy. Eksperci zaprezentują odzież ochronną, obuwie robocze, środki do dezynfekcji i czyszczenia stanowiska.

Dni otwarte 2020 – letnia tura

Tegoroczne „Dni Otwarte” rozpoczną się 23 czerwca. W sumie od czerwca do lipca zaplanowano 13 wydarzeń, które odbędą się na terenie całej Polski. Poniżej przedstawiamy harmonogram letniej edycji „Dni Otwartych” Würth Polska.

Czerwiec

 • 23.06 – Piaseczno ul. Powstańców Warszawy 29
 • 24.06 – Radom ul. Wierzbicka 26/44
 • 25.06 – Warszawa ul. Połczyńska 53
 • 30.06 – Kraków ul. Conrada 63

Lipiec

 • 02.07 – Kielce ul. Zagnańska 200
 • 07.07 – Płock ul. Adama Mickiewicza 33
 • 09.07 – Toruń ul. Polna 103-105
 • 14.07 – Rzeszów ul. Handlowa 3
 • 16.07 – Lublin ul. Bursaki 8
 • 21.07 – Nowy Sącz ul. Węgierska 201
 • 23.07 – Kraków ul. Zakopiańska 56
 • 28.07 – Warszawa ul. Modlińska 244A
 • 30-31.07 – Białystok ul. Gen. St. Maczka 52

„Dni Otwarte” Würth Polska będą odbywały się w godz. 9:00–17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Źródło: Würth Polska

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę