Dlaczego warto wybrać eSowę?

Dlaczego warto wybrać eSowę? Inter Cars
26.3.2024

eSowa to zaawansowany program do zarządzania pracą warsztatu samochodowego. Dlaczego warto go wybrać?

eSowa jest programem stworzonym z myślą o zarządzaniu wszystkimi procesami odbywającymi się w warsztacie samochodowym, takimi jak zarządzanie naprawami, częściami, stanami magazynowymi, pracą ludzką, zamówieniami, płatnościami i fakturami. 

eSowa umożliwia powrót do procesów historycznych, tworzenie statystyk, raportów oraz kontrolę nad odbywającymi się procesami przepływu usług i materiałów.

Najważniejsze zalety programu eSowa:

  • zapewnia intuicyjne i łatwe w obsłudze narzędzia do zarządzania pracą mechaników, zlecaniem napraw, planowaniem terminów i śledzeniem postępu prac. Bez względu na doświadczenie szybko go opanujesz,
  • dzięki eSowa możesz zoptymalizować zarządzanie magazynem (skuteczniejszy przepływ części i znaczne obniżenie kosztów operacyjnych warsztatu),
  • umożliwia generowanie różnorodnych raportów i zestawień (co pozwala na dokładne śledzenie przychodów, rozchodów, wydajności pracowników i innych kluczowych wskaźników); dzięki tej wiedzy podejmiesz lepsze decyzje biznesowe,
  • konkurencyjna cena względem innych środowisk informatycznych,
  • łatwa komunikacja i budowanie relacji z klientami (postęp naprawy, terminy serwisu oraz przypomnienie o konieczności konserwacji pojazdu). 
  • wsparcie techniczne,
  • zaawansowane zabezpieczenia, które chronią poufność informacji,
  • doskonała elastyczność w dostosowaniu narzędzia do profilu, wielkości i stopnia zróżnicowania usług warsztatu,
  • łatwa integracja z innymi narzędziami, takimi jak programy księgowe czy katalogi części.

Ale to nie wszystkie atuty eSowy, która, co najważniejsze, oszczędza czas i nerwy personelu Twojego warsztatu. A ta wartość dodana jest niepoliczalna – dobrze zarządzana załoga to wyższa jakość usług i lepsza atmosfera, co wpływa bezpośrednio na chęć do pracy oraz szybki i skuteczny rozwój Twojej działalności gospodarczej!

Więcej informacji o programie eSowa oraz link do jego pobrania znajdziesz na stronie intercars.com.pl/oprogramowanie/esowa.

Artykuł sponsorowany Inter Cars

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA