Bosch – filtr kabinowy FILTER+pro – autoExpert nominuje

Filtr kabinowy Bosch FILTER+pro – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Części i akcesoria warsztatowe

Wysokiej jakości filtr kabinowy Bosch FILTER+pro z serii FILTER+:

  • nie wpuszcza do samochodu pyłków roślin i innych alergenów,
  • skutecznie działa przeciw wirusom i bakteriom oraz hamuje pleśnie,
  • zatrzymuje szkodliwe gazy i pył zawieszony wchodzący w skład smogu: nawet do 100% cząsteczek PM 10 oraz do 98% cząsteczek PM 2.5, które są tak małe, że przenikają przez płuca do krwi,
  • zapobiega nieprzyjemnym zapachom i nadmiernemu parowaniu szyb,
  • chroni układ klimatyzacji.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.
Bosch FILTER+pro

Bosch wprowadził udoskonaloną generację filtrów kabinowych z rodziny FILTER⁺ o nazwie FILTER⁺pro. FILTER⁺ oraz FILTER⁺pro obejmują 86 numerów katalogowych, a tym samym pokrywają 76% parku samochodowego w UE. FILTER+pro ma 3 warstwy:

  1. Warstwa antybakteryjna neutralizuje bakterie i wirusy, zatrzymuje alergeny oraz zapobiega rozwojowi pleśni.
  2. Warstwa węgla aktywnego neutralizuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy.
  3. Ultradrobne mikrowłókna zatrzymują drobny pył zawieszony wchodzący w skład smogu – nawet do 100% PM 10 i do 98% najbardziej szkodliwych pyłów PM 2.5.

Bosch – filtr kabinowy FILTER+pro – autoExpert nominuje zdjęcie w treści artykułu

 

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma Bosch oferuje kompletny program wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oraz ok. 100 000 artykułów motoryzacyjnych do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Poza tym prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia a także zarządza siecią autoryzowanych serwisów samochodowych pod nazwą Bosch Service i Auto Crew. Ponadto jest producentem wysokiej jakości części zamiennych, które czynią jazdę bezpieczną, przyjemną i przyjazną dla środowiska. Technologie i produkty firmy Bosch są stosowane w niemal wszystkich pojazdach na całym świecie.

Oferta:

  • części samochodowe: akumulatory, alternatory i rozruszniki, filtry, paski napędowe, zestawy rozrządu, przewody zapłonowe, świece zapłonowe, świece żarowe, układy hamulcowe, układy wtryskowe benzyny, układy wtryskowe oleju napędowego oraz ich podzespoły, systemy oczyszczania spalin denoxtronic i podzespoły, wycieraczki szyb samochodowych, reflektory, żarówki,
  • urządzenia diagnostyczne: przyrządy do diagnostyki silnika, testery usterek wraz z oprogramowaniem diagnostycznym ESI[tronic], analizatory spalin i dymomierze, linie diagnostyczne i rolki hamulcowe, przyrządy do ustawienia świateł i zbieżności kół, hamownie oraz stoły probiercze do pomp wtryskowych, warsztatowe ładowarki akumulatorów oraz testery akumulatorów.

W ofercie znajdują się również podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji, szarpaki, odciągi spalin, sprzęt do wymiany ogumienia (wyważarki, montażownice), systemy do pomiarów i napraw samochodów powypadkowych.

Profil Firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.