Aplikacja: F24 Workshop – ASCO – Nominacja: Produkt Roku 2024

F24 Workshop – ASCO – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

F24 Workshop to aplikacja mobilna wspierająca pracę warsztatów z danymi HaynesPro i Haynes Electronics

Aplikacja mobilna zintegrowana z danymi naprawczymi oraz schematami elektrycznymi HaynesPro i HaynesElectronics, umożliwiająca zarządzanie pracą warsztatu z poziomu telefonu, tabletu i komputera.

Wybrane funkcjonalności F24 Workshop:

  • Wyszukiwanie części po numerze VIN
  • Wygodne zamawianie produktów m.in. z poziomu dokumentu zlecenia
  • Zintegrowane katalogi wiodących hurtowni części 
  • Intuicyjny moduł do tworzenia kosztorysów oraz wycen oparty na rzeczywistych czasach napraw
  • Rozbudowany terminarz warsztatowy
  • Wysyłanie powiadomień w SMSach i e-mailach 
  • Instrukcje i schematy napraw HaynesPro
  • Wspomaganie diagnostyki Vesa™
  • Moduł obsługi klimatyzacji wraz z raportami 
  • Analizy i rozliczenia mechaników

Zeskanuj kod QR i dowiedz się więcej! 

kod qr asco youtube

 

 

 

 

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków
tel. 12 626 50 10, 728 888 208
www.asco.com.pl

Konkurs

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.

Firma ASCO Systemy Informatyczne od ponad 20 lat działa na rynku nowoczesnych technologii, głównie w obszarze systemów komputerowych. Mamy na koncie wiele zrealizowanych projektów, jednak naszą wiodącą specjalnością jest – ujęta w szerokim zakresie – motoryzacja. Naszym głównym produktem jest zintegrowany pakiet oprogramowania przeznaczony do sprzedaży oraz zarządzania gospodarką magazynową. Do tej pory został on z sukcesem wdrożony w ponad 2000 hurtowni, serwisów, stacjach obsługi oraz sklepach z branży motoryzacyjnej w kraju oraz za granicą. Jako prężnie rozwijająca się firma stale udoskonalamy oferowane przez nas produkty (FIRMA 2000 z modułem warsztatowym, WebSerwis, Analizator, E-Sklep), umożliwiając integrację z katalogiem TecDoc, wyszukiwarką numerów VIN oraz danymi serwisowymi i naprawczymi HaynesPro.

Oferta:

FIRMA 2000
Firma 2000 to jeden z najczęściej wybieranych systemów sprzedażowo-magazynowych w branży motoryzacyjnej. 20-letnie doświadczenie pozwoliło Nam stworzyć optymalne rozwiązanie zawierające wszystkie istotne dla branży elementy. Dzięki precyzyjnym analizom oraz automatyzacji procesów, nasi Klienci odnoszą duże korzyści w obszarze optymalizacji czasu i kosztów.

ANALIZATOR
W skład pakietu FIRMA2000 wchodzi zaawansowany moduł do wykonywania wszechstronnych analiz oraz zestawień. Jest on zasilany danymi z systemu FIRMA 2000 i pozwala interpretować dowolne zestawy informacji i prezentować je w formie graficznej.

MODUŁ "WARSZTAT SAMOCHODOWY"
Moduł warsztatowy programu FIRMA 2000 poza rozbudowanym terminarzem warsztatowym, posiada zintegrowaną obsługę danych naprawczych i serwisowych dostarczanych przez HaynesPro. Takie połączenie zapewnia możliwość kompleksowej obsługi klientów w małych oraz dużych warsztatach samochodowych.

E-SKLEP
E-Sklep, niegdyś traktowany jako Moduł Zamówień Internetowych programu FIRMA 2000. Obecnie, najprawdopodobniej najbardziej rozbudowany system sklepu internetowego dla branży motoryzacyjnej. Dzięki zintegrowanej obsłudze TecDoc oraz Laximo pozwala na szybkie i precyzyjne dobranie odpowiedniej części.
E-Sklep umożliwia pobieranie stanów i cen dostawców online, co jest doskonałym sposobem na wzbogaceniem oferty sprzedażowej. Samodzielność E-Sklepu podczas przekierowania zamówień towarów do dostawców, zapewnia optymalizację czasu realizacji zamówienia oraz wzrost wydajności firmy.

Profil Firmy

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.

Konkurs