ALPHA – UNIMETAL – sposób na szybką modernizację SKP – autoExpert nominuje

ALPHA – sposób na modernizację SKP – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Nowoczesne, nagrodzone Złotym Medalem MTP, certyfikowane przez ITS urządzenia z serii ALPHA to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli o modernizacji swojej SKP. Urządzenia pasują do wnęk fundamentowych po innych urządzeniach nieprodukowanych przez UNIMETAL dzięki czemu w prosty sposób można przejść na najnowocześniejsze systemy bez wykonywania prac budowlanych i ponoszenia dużych kosztów.

Unimetal – Alpha

Linia ALPHA 2000/3000/5000 to zintegrowane i nowoczesne ścieżki do profesjonalnej diagnostyki wszystkich rodzajów pojazdów. Są przeznaczone do stosowania w podstawowych i okręgowych stacjach kontroli pojazdów, autoryzowanych serwisach oraz stacjach obsługi na stanowiskach rewizyjnych.

Linie występują w dwóch wersjach: dzielonej, na kanał i kompaktowej (urządzenia montowane we wnęce posadzkowej albo przed kanałem albo przed podnośnikiem diagnostycznym). Mogą być stosowane do codziennej kontroli stanu technicznego floty samochodów ciężarowych i autobusów w warsztatach naprawczych, autoryzowanych serwisach i bazach transportowych, zarówno firm prywatnych, jak i instytucji publicznych.

ALPHA w wersji D (długość bębnów do 1500 mm) to idealne rozwiązanie do kontroli stanu układu hamulcowego pojazdów specjalistycznych, wojskowych, budowlanych, wielkogabarytowych czy wieloosiowych. Linie ALPHA spełniają wymagania prawne dotyczące SKP, w tym dyrektywy 2014/45/UE i powiązanych norm. Wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom dotyczącym zakresu pomiarowego, precyzji oraz ergonomii. Urządzenia te łączą w sobie nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie inżynierii mechanicznej, techniki pomiarowej i rozwiązań IT.

 

UNIMETAL Spółka z o.o.
77-400 Złotów, ul. Kujańska 10
unimetal-moto.com

UNIMETAL