ALEX nominowany do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

ALEX nominowany do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP
4.11.2020

Przedsiębiorstwo ALEX Sp. z o.o. znalazło się w gronie 20 najlepszych podmiotów, które przyczyniają się do budowania potencjału gospodarczego naszego kraju, będących dumą i nadzieją rodzimej gospodarki. Nagroda przyznawana jest przez Prezydenta RP raz do roku i stanowi prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz wynalazców.

Do tegorocznej XVIII edycji zostało nominowanych 20 przedsiębiorstw. Wzorem lat ubiegłych, w ramach tegorocznej edycji Nagrody Gospodarczej, Prezydent RP wręczy wyróżnienia w siedmiu kategoriach – w pięciu kategoriach głównych oraz w dwóch kategoriach specjalnych. ALEX Sp. z o.o. powalczy o wygraną w kategorii Lider MŚP.

Reklama

Lista 20 nominowanych firm: https://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/aktualnosci/art,18,nominowani-do-xviii-edycji-nagrody-gospodarczej-prezydenta-rp.html

Reklama

Źródło: ALEX

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę